Kredītu brokeris - profesionālis, kurš Tavā vietā kārto attiecības ar banku.
LatviešuRussian

Par mums

Mūsu komandā strādā zinoši speciālisti, kuri daudzu gadu garumā ir gan strādājuši banku sektorā, gan risinājuši klientu problēmas, kas ir bijušas saistītas ar finansējuma piesaisti vai neikdienišķu situāciju risināšanu. Mēs esam sastapušies ar visdažādākajām situācijām un teicami pārzinām, kādas ir iespējas katru no tām risināt, ar kādiem partneriem ir pamats runāt un ko var un vajag katrā atsevišķā gadījumā piedāvāt. Uzkrātā pieredze ļauj mūsu klientiem netērēt savu dārgo laiku, meklējot piemērotāko variantu, vienalga, vai tas būtu ilgtermiņa kredīts ar iespējami labākiem nosacījumiem, automašīnas iegāde līzingā vai risku novēršana īpašuma pārdošanas gadījumos.Eižens Slava

Ilggadīga darba pieredze Latvijas un Baltijas komercbankās, finanšu pakalpojumu uzņēmumu vadība Eiropā un NVS valstīs.

Eižens Slava
valdes loceklis

Tālr. 29214289

info@kreditubrokeris.lv

Mūsu misija ir palīdzēt gan fiziskām, gan juridiskām personām risināt finansējuma piesaistes vai aktīvu iegādes jautājumus. Mēs pārzinām Latvijas kredītiestāžu politiku un zinām īsāko, ātrāko un drošāko ceļu uz aizdevumu dzīvokļa iegādei vai līzingu ražošanas iekārtām.

Arīdzan jau problemātisku kreditēšanas vai īpašuma tirdzniecības darījumu risināšana ietilpst mūsu darbības lokā. Apsolām, ka sadarbību ar mums jūs novērtēsiet ar augstāko atzīmi.