Kredītu brokeris - profesionālis, kurš Tavā vietā kārto attiecības ar banku.
LatviešuRussian

Nestandarta situāciju risinājumi

Katrs var atrisināt standarta situāciju. Mēs jums atrisināsim katru situāciju.

Pārliecinoši lielākā daļa problemātisko situāciju klientu attiecībās gan ar kredītiestādēm, gan ar citām dažādos darījumos iesaistītajām pusēm, ir klasificējamas kā nestandarta. Šiem gadījumiem ir raksturīgi pašiem par sevi neatrisināties, ja ar tiem neviens nenodarbojas vai ja tos risina neprofesionāli. Lai panāktu vēlamo efektu, mums ir jātiekas, jāaprunājas, jākonsultējas. Pieredze rāda, ka, kopīgiem spēkiem virzoties pareizā virzienā, rezultāts, kurš apmierina visas puses, neizpaliek.
Jāuzsver, ka mēs nenodarbojamies ar ātro kredītu apvienošanas vai refinansēšanas jautājumu risināšanu.

Zvaniet

29450911, 29214289
vai

aizpildiet formu

un mēs ar Jums sazināsimies

Es piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti, lai SIA Lucrum Novus pārstāvji sazinātos ar mani saistībā ar manis izvēlēto pakalpojumu.

Dati netiks izmantoti, lai sūtītu citus, nesaistītus piedāvājumus un netiks nodoti trešajām personām. Konkrētie dati tiek prasīti tikai ar nolūku, lai sazinātos ar klientu.

Tālr. 29214289

info@kreditubrokeris.lv

Mūsu misija ir palīdzēt gan fiziskām, gan juridiskām personām risināt finansējuma piesaistes vai aktīvu iegādes jautājumus. Mēs pārzinām Latvijas kredītiestāžu politiku un zinām īsāko, ātrāko un drošāko ceļu uz aizdevumu dzīvokļa iegādei vai līzingu ražošanas iekārtām.

Arīdzan jau problemātisku kreditēšanas vai īpašuma tirdzniecības darījumu risināšana ietilpst mūsu darbības lokā. Apsolām, ka sadarbību ar mums jūs novērtēsiet ar augstāko atzīmi.