Kredītu brokeris - profesionālis, kurš Tavā vietā kārto attiecības ar banku.
LatviešuRussian

Bezmaksas konsultācijas

Pirms sadarbības uzsākšanas vienmēr bez maksas konsultējam klientus par banku finansējuma piesaistes iespējām, darījuma struktūras variantiem, ieguvumiem no darījuma un potenciāliem riskiem.

Kreditēšanas darījumi atšķiras viens no otra pēc dažādiem parametriem, piemēram:
  • aizdevuma izmantošanas mērķa (apgrozāmo līdzekļu palielināšana; nekustamā īpašuma iegāde vai remonts; saistību refinansēšana; celtniecības projekta realizācija; pamatlīdzekļu iegāde un tml.),
  • aizdevuma atmaksas nodrošinājuma (pret nekustamā īpašuma vai pamatlīdzekļu, debitoru, krājumu vai citu aktīvu ķīlu; pret citas juridiskas vai fiziskas personas galvojumu, pret vērtspapīru ķīlu un tml.),
  • aizdevuma atmaksas termiņa (īstermina aizdevumi, vidēja termiņa vai ilgtermiņa aizdevumi).

Bez tam konsultējam par nepieciešamajiem soļiem risku novēršanai, uzsākot kreditēšanas vai līzinga darījumu ar banku, tajā skaitā attiecībā uz juridisko risku minimizēšanu, līguma noteikumu ievērošanu, procentu likmes noteikšanu, galvojuma sniegšanas sekām, maksājuma grafika saskaņošanu u.t.t.

Jūsu zvans vai elektroniskais pieteikums vienmēr ir laipni gaidīts.

Zvaniet

29450911, 29214289
vai

aizpildiet formu

un mēs ar Jums sazināsimies

Es piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti, lai SIA Lucrum Novus pārstāvji sazinātos ar mani saistībā ar manis izvēlēto pakalpojumu.

Dati netiks izmantoti, lai sūtītu citus, nesaistītus piedāvājumus un netiks nodoti trešajām personām. Konkrētie dati tiek prasīti tikai ar nolūku, lai sazinātos ar klientu.

Tālr. 29214289

info@kreditubrokeris.lv

Mūsu misija ir palīdzēt gan fiziskām, gan juridiskām personām risināt finansējuma piesaistes vai aktīvu iegādes jautājumus. Mēs pārzinām Latvijas kredītiestāžu politiku un zinām īsāko, ātrāko un drošāko ceļu uz aizdevumu dzīvokļa iegādei vai līzingu ražošanas iekārtām.

Arīdzan jau problemātisku kreditēšanas vai īpašuma tirdzniecības darījumu risināšana ietilpst mūsu darbības lokā. Apsolām, ka sadarbību ar mums jūs novērtēsiet ar augstāko atzīmi.