Kredītu brokeris - profesionālis, kurš Tavā vietā kārto attiecības ar banku.
LatviešuRussian

Īstermiņa kredīts biznesam

Ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešams piesaistīt finansējumu apgrozāmo līdzekļu apjoma palielināšanai, visērtākais banku produkts šī mērķa sasniegšanai ir kredītlīnija. Tā dod iespēju bankas noteiktā limita robežās aizņemties naudu tad, kad uzņēmumam tā ir nepieciešama operatīvās darbības nodrošināšanai, un atmaksāt to bankai tajos brīžos, kad uzņēmums naudu neizmanto preču iegādei vai kādu citu maksājumu veikšanai, tādējādi nemaksājot bankai procentus par naudas apjomu, ko uzņēmums kādā brīdī neizmanto.

Lai gan par šo pakalpojumu banka aprēķina gan procentus no kredītlīnijas ietvaros izmantotā aizdevuma apjoma, gan aprēķina procentus (parasti 1-1.5% gadā) no kredītlīnijas neizmantotās summas, uzņēmumiem ir izdevīgi naudas līdzekļus, kuri kādu laika periodu nav nepieciešami saimnieciskās darbības nodrošināšanai, novirzīt saistību dzēšanai un tādējādi samazināt procentu maksājumu apmēru.

Mūsu pakalpojumā ietilpst:
  • pilna apjoma dokumentācijas sagatavošana,
  • pieprasītās dokumentu paketes iesniegšana LR kredītiestādēs ar mērķi saņemt vairākus piedāvājumus,
  • papildus informācijas sagatavošana un noformēšana pēc kredītiestādes pieprasījuma,
  • dokumentu reģistrācija valsts institūcijās (Zemesgrāmata, CSDD, LR Uzņēmumu reģistrs),
  • komunikācijas nodrošināšana ar finansētāju līdz pat darījuma noslēgumam,
  • juridisko jautājumu risināšana.

Pēc sākotnējās situācijas analīzes mēs kopīgi ar klientu atrunājam, kādas ir iespējas noslēgt kredītlīnijas līgumu ar banku, kādas prasības bankas varētu izvirzīt, kuru banku kredītu politika atbilst uzņēmuma biznesa nozarei, kuru kredītiestāžu piedāvātie noteikumi varētu būt konkurētspējīgi, un atkarībā no šiem parametriem vienojamies par darbības stratēģiju. Jūsu zvans vai elektroniskais pieteikums vienmēr ir laipni gaidīts.

Zvaniet

29450911, 29214289
vai

aizpildiet formu

un mēs ar Jums sazināsimies

Es piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti, lai SIA Lucrum Novus pārstāvji sazinātos ar mani saistībā ar manis izvēlēto pakalpojumu.

Dati netiks izmantoti, lai sūtītu citus, nesaistītus piedāvājumus un netiks nodoti trešajām personām. Konkrētie dati tiek prasīti tikai ar nolūku, lai sazinātos ar klientu.

Tālr. 29214289

info@kreditubrokeris.lv

Mūsu misija ir palīdzēt gan fiziskām, gan juridiskām personām risināt finansējuma piesaistes vai aktīvu iegādes jautājumus. Mēs pārzinām Latvijas kredītiestāžu politiku un zinām īsāko, ātrāko un drošāko ceļu uz aizdevumu dzīvokļa iegādei vai līzingu ražošanas iekārtām.

Arīdzan jau problemātisku kreditēšanas vai īpašuma tirdzniecības darījumu risināšana ietilpst mūsu darbības lokā. Apsolām, ka sadarbību ar mums jūs novērtēsiet ar augstāko atzīmi.