Kredītu brokeris - profesionālis, kurš Tavā vietā kārto attiecības ar banku.
LatviešuRussian

Hipotekārais kredīts

Hipotekārā kredīta kalkulators

Pirms mājokļa iegādes Jums ir jāsaprot, cik lielu summu Jūs varat aizņemties. Mūsu kalkulators neuzdod jautājumus par Jūsu ienākumu līmeni, bet bankas noteikti to jautās, tāpēc Jums ir jāspēj finansiāli apkalpot šīs saistības. Viens no kritērijiem - kredīta saistību pildīšanai ik mēnesi novirzāmie līdzekļi nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu ikmēneša ienākumiem.
Pēc pamatinformācijas ievadīšanas kalkulators parādīs aptuveno ikmēneša maksājuma apmēru, bez iespējamām komisijām, apdrošināšanas maksājumiem un tamlīdzīgām izmaksām.
Jāņem vērā, ka bankas rūpīgi pārbaudīs Jūsu ienākumus un izdevumus, un šīs analīzes rezultāti var ietekmēt bankas lēmumu par hipotekārā aizdevuma piešķiršanu.

This calculator requires javascript. Please turn on javascript or use different browser.

EUR

10 000 EUR

300 000 EUR

gadi

1 gads

30 gadi

%

0 %

95 %

%

0 %

95 %

8 500,00 EUR

1 500,00 EUR

81,29 EUR

Ja esat nolēmis iegādāties nekustamo īpašumu - dzīvokli vai māju, vai vēlaties uzcelt savu mājokli un šī mērķa realizācijai ir nepieciešams bankas aizdevums uz ilgu termiņu, mēs nodrošināsim kredīta piedāvājumus no dažādām bankām, un Jūsu pirmais uzdevums būs izvēlēties labāko no tiem, bet otrais - parakstīt līgumu ar banku. Mēs izdarīsim pārējo - nodrošināsim vērtējumu, labāko apdrošināšanu, pakaulēsimies ar banku par procentu likmi un kredīta brīvdienām.

Ilgtermiņa aizdevumi tiek piešķirti ar sekojošiem nosacījumiem:
  • atmaksas termiņš līdz 35 gadiem;
  • aizdevuma apjoms ir atkarīgs gan no Jūsu mājsaimniecības ienākumiem, gan nodrošinājuma vērtības;
  • nodrošinājuma vērtību nosaka tikai konkrētās kredītiestādes akceptēts sertificēts vērtētājs;
  • ieķīlātajam īpašumam jābūt apdrošinātam visu aizdevuma darbības laiku;
  • aizdevuma atmaksa tiek veikta saskaņā ar maksājumu grafiku;
  • aizdevuma atmaksa tiek nodrošināta ar nekustamā īpašuma ķīlu;
  • tiek piemērota peldoša procentu likme;
  • ikmēneša ienākumi jāpārskaita uz aizņēmēja kontiem aizdevējbankā.

Pēc sākotnējās situācijas analīzes mēs kopīgi ar klientu atrunājam, kādas ir iespējas piesaistīt finansējumu ieceres realizācijai, kuras bankas kredītu politika atbilst klienta mērķim, un kuru kredītiestāžu piedāvātie noteikumi varētu būt konkurētspējīgi un atbilstoši klienta vēlmēm, un atkarībā no šiem parametriem vienojamies par darbības stratēģiju.

Jūsu zvans vai elektroniskais pieteikums vienmēr ir laipni gaidīts.

Zvaniet

29450911, 29214289
vai

aizpildiet formu

un mēs ar Jums sazināsimies

Es piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti, lai SIA Lucrum Novus pārstāvji sazinātos ar mani saistībā ar manis izvēlēto pakalpojumu.

Dati netiks izmantoti, lai sūtītu citus, nesaistītus piedāvājumus un netiks nodoti trešajām personām. Konkrētie dati tiek prasīti tikai ar nolūku, lai sazinātos ar klientu.

Tālr. 29214289

info@kreditubrokeris.lv

Mūsu misija ir palīdzēt gan fiziskām, gan juridiskām personām risināt finansējuma piesaistes vai aktīvu iegādes jautājumus. Mēs pārzinām Latvijas kredītiestāžu politiku un zinām īsāko, ātrāko un drošāko ceļu uz aizdevumu dzīvokļa iegādei vai līzingu ražošanas iekārtām.

Arīdzan jau problemātisku kreditēšanas vai īpašuma tirdzniecības darījumu risināšana ietilpst mūsu darbības lokā. Apsolām, ka sadarbību ar mums jūs novērtēsiet ar augstāko atzīmi.