Kredītu brokeris - profesionālis, kurš Tavā vietā kārto attiecības ar banku.
LatviešuRussian

Aizdevumi

Brīžiem naudas aizņemšanās ir pareizs risinājums. Retāk tas ir vienkāršs. Ar mums tas būs gan pareizs, gan vienkāršs!

Aizdevums ir aizdošanas procesa rezultāts, parasti paredzot nosacījumu, ka aizdotā lieta tiek atdota atpakaļ. Aizdotā nauda tiek piešķirta ar nosacījumu, ka par tās izmantošanu tiek maksāta nolīgtā procentu likme un ka aizdotā summa tiek atdota noteiktajā laikā un veidā. Latvijas normatīvie akti nosaka, ka, ja viena no pusēm ir kredītiestāde, tad līgumam obligāti ir jābūt noslēgtam rakstveidā. Lai līgums būtu spēkā, ir jābūt atrunātam, kas ir aizdevējs, kas ir aizņēmējs un kas un uz kādiem nosacījumiem tiek aizdots. Ja aizdevējs ir banka vai oficiāla kredītiestāde, tad jāņem vērā arī Kredītiestāžu likumā un Patērētāju tiesību aizsardzības likumā minētais. Ikdienā ar aizdevumu mēs saprotam noteiktu naudas summu, kuru aizdevējs ir aizdevis aizņēmējam.

Zvaniet

29450911, 29214289
vai

aizpildiet formu

un mēs ar Jums sazināsimies

Es piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti, lai SIA Lucrum Novus pārstāvji sazinātos ar mani saistībā ar manis izvēlēto pakalpojumu.

Dati netiks izmantoti, lai sūtītu citus, nesaistītus piedāvājumus un netiks nodoti trešajām personām. Konkrētie dati tiek prasīti tikai ar nolūku, lai sazinātos ar klientu.

Tālr. 29214289

info@kreditubrokeris.lv

Mūsu misija ir palīdzēt gan fiziskām, gan juridiskām personām risināt finansējuma piesaistes vai aktīvu iegādes jautājumus. Mēs pārzinām Latvijas kredītiestāžu politiku un zinām īsāko, ātrāko un drošāko ceļu uz aizdevumu dzīvokļa iegādei vai līzingu ražošanas iekārtām.

Arīdzan jau problemātisku kreditēšanas vai īpašuma tirdzniecības darījumu risināšana ietilpst mūsu darbības lokā. Apsolām, ka sadarbību ar mums jūs novērtēsiet ar augstāko atzīmi.