Kredītu brokeris - profesionālis, kurš Tavā vietā kārto attiecības ar banku.
LatviešuRussian

Līzings

Tas ir pilnīgi normāli, ka dārgākam pirkumam pietrūkst naudas. Un tas, ka šādos gadījumos tiek izmantots līzinga pakalpojums, ir pat vairāk nekā normāli.

Līzings savā būtībā ir aizdevums, kas izsniegts ilgstošas lietošanas priekšmetu, iekārtu un aprīkojuma iegādei, ar nosacījumu, ka līzinga devējs iznomā līzinga priekšmetu līzinga ņēmējam par nomas maksu, kas sedz aizdevuma pamatsummu un procentu maksājumus. Nomnieks sedz visus ar iekārtu uzturēšanu saistītos izdevumus, uzņemas visus riskus un saņem atlīdzību vai labumu, ko nodrošina līzinga priekšmeta ekspluatācija.

Zvaniet

22061671, 29214289
vai

aizpildiet formu

un mēs ar Jums sazināsimies

Tālr. 29214289

info@kreditubrokeris.lv

Mūsu misija ir palīdzēt gan fiziskām, gan juridiskām personām risināt finansējuma piesaistes vai aktīvu iegādes jautājumus. Mēs pārzinām Latvijas kredītiestāžu politiku un zinām īsāko, ātrāko un drošāko ceļu uz aizdevumu dzīvokļa iegādei vai līzingu ražošanas iekārtām.

Arīdzan jau problemātisku kreditēšanas vai īpašuma tirdzniecības darījumu risināšana ietilpst mūsu darbības lokā. Apsolām, ka sadarbību ar mums jūs novērtēsiet ar augstāko atzīmi.